| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT101H20-8_5 |
| Εφαρμογή | Γραφείο |
| Ζώνες θωράκισης | GSM, CDMA, 3G, 4G LTE, 5G, WiFi 2.4G/5G |
| Ελεγχος | On/Off με διακόπτη |
| Τροφοδοτικό | AC 110V-240V / DC 12V |
| Χρώμα | Ασημί/Μαύρο |
| Κανάλια | 8 Ανεξάρτητα κανάλια |
| Εύρος εμπλοκής | 2-45μ |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Προσδιορισμός | 220x240x160mm |
| Εμπορικό σήμα | Ομάδα Λύκων |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 ΤΕΜ/Έτος |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 55W (5,5W ανά κανάλι, ρυθμιζόμενο) |
| Αριθμός καναλιών | 10 Ανεξάρτητα κανάλια |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz (Προσαρμόσιμο) |
| Ζώνες θωράκισης | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Εύρος εμπλοκής | 2-50 μέτρα (Ρυθμιζόμενο, εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Κεραίες | 8/10 Πανκατευθυντικές Κεραίες Υψηλού Κέρδους (Μαγνητική Βάση, Καλώδιο 1,5 m) |
| Λειτουργία ελέγχου | Ανεξάρτητος διακόπτης ON/OFF για κάθε κανάλι |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι διπλοί αθόρυβοι ανεμιστήρες, υποστηρίζεται 24/7 συνεχής λειτουργία |
| Τροφοδοτικό | AC 110V-240V (Global Universal) / DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +55ºC |
| Υγρασία | 5% - 95% RH |
| Διάσταση (Κεντρικός υπολογιστής) | 220×240×160 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| CH1 | CDMA/GSM: 850 έως 960 MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH3 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2500-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | WIFI 2.4: 2400-2500 MHz |
| CH8 | GPS: 1520-1650 MHz |