| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808M-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | X8plus+ |
| Εφαρμογή | Αίθουσες συνεδριάσεων και συνεδριάσεων |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 46 Watt |
| Ράδιο κάλυψης | 20-60 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος παρεμβολής | Διακόπτης παρεμβολής |
| Τύπος κεραίας | 3dBi Εξωτερική Παντοκατευθυντική |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 έως +60°C |
| Η υγρασία | 5%-80% |
| Σύστημα ψύξης | Ενα ραδιενεργό ρεύμα υψηλής απόδοσης από κράμα αλουμινίου, ενσωματωμένο |
| Εργασιακό χρόνο | Συνεχή λειτουργία |
| Μέγεθος (LxWxH) | 388*145*55mm (χωρίς κεραίες) |
| Μέγεθος εσωτερικού κουτιού | 470*270*130mm |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
| 4G1LTE | 700-803 MHz ή 790-862MHz, 37dBm/5W |
| 4G2LTE1700MHz | 1700-1800MHz, 37dBm/5W |
| Πακέτο μεταφοράς | Πολυσφαιρίνη και χαρτόνι |
| Προδιαγραφές | Απαγορευτές κυττάρων |
| Εμπορικό σήμα | Βόδα-ασφάλεια |
| Καταγωγή | Σένζεν Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543892090 |
| Κατανάλωση | 5000PCS/μήνα |