| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808M-10C |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | X14D |
| Εφαρμογή | Συνεδριακό Κέντρο |
| Μάρκα | Μπλοκάρισμα σήματος κατευθυντικής κεραίας Vodasafe |
| Επιλογές χρώματος | Λευκό / Ασημί |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 103W (5-10W ανά ζώνη συχνότητας) |
| Ακτίνα εμπλοκής | 10-100 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V (50-60Hz) |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης + 4 ανεμιστήρες |
| Διαστάσεις | 380×280×130 χιλιοστά |
| Μέγεθος συσκευασίας | 485×350×185 χιλιοστά |
| Βάρος | Μικτό Βάρος (GW): ~6,0kg |
| Εγγύηση | 1 έτος από την ημερομηνία παράδοσης |
| Εμπορικό σήμα | Vodasafe |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8543892090 |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 μονάδες |