| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808M-16 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ζώνες 5G | 3400-3600MHz / 3600-3800MHz |
| CDMA/GSM | 851-960 MHz |
| DCS/PCS | 1805-1880MHz / 1920-1990MHz |
| 3G/4G LTE | 2110-2170 MHz / 725-770 MHz (ΗΠΑ) / 790-826 MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax | 2345-2400 MHz (ΗΠΑ) / 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| WiFi & GPS | 2400-2500 MHz / 1570-1580 MHz (L1) / 1170-1230 MHz (L2/L5) |
| VHF/UHF/RF | 135-174 MHz / 400-470 MHz / 315 MHz / 433 MHz |
| Lojack | 167-175MHz |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διαστάσεις | 395 × 238 × 60 χιλιοστά |
| Βάρος | 6,5 κιλά |