| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808S-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | 808H100-3 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αίθουσα εξετάσεων |
| Ονομασία του προϊόντος | 3 κανάλια εσωτερικού σήματος υψηλής ισχύος |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 100W |
| Αριθμός καναλιών | 3 Δίαυλοι |
| Ράδιο ασπίδας | 1 - 50 μέτρα |
| Σενάριο εφαρμογής | Εσωτερικά |
| Δραστηριακή τάση | Δυστυχώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος. |
| Μέθοδος ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης + θερμοχύτης από κράμα αλουμινίου |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C ~ +55°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από χαρτόνι |
| Προδιαγραφές | 65*50*35 |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Διάδρομος | Περιοχή συχνοτήτων (MHz) | Στόχος / Σύστημα | Σημειώσεις |
|---|---|---|---|
| CH1 | 758-803 | Κίνα Broadnet 5G / χαμηλής ζώνης 5G | Διάταξη 700 MHz (n28) |
| CH2 | 870-885 | CDMA | Τηλεπικοινωνίες 2G |
| CH3 | 925-965 | GSM | Κίνα Mobile / Unicom 2G |
| CH4 | 1805-1925 | DCS / PHS | Η China Mobile / Unicom 2G/4G |
| CH5 | 2010-2175 | 3G (WCDMA / CDMA2000 / TD-SCDMA) | Unicom / Telecom / κινητή 3G |
| CH6 | 2300 έως 2400 | 4G LTE (China Mobile / Unicom) | Τραγούδι 40 / 38 |
| CH7 | 2400-2500 | 2.4G WiFi / Bluetooth | 2Ασύρματη ζώνη 0,4 GHz |
| CH8 | 2515-2675 | 4G / 5G (China Mobile) | Τραγούδι 41 / 38 / 7 |
| CH9 | 3400 έως 3600 | 5G (China Unicom / Telecom) | ζώνη n78 (κυρίως 5G) |
| CH10 | 4800-5000 | 5G (Κίνα κινητή / Broadnet) | ζώνη n79 |
| CH11 | 5725-5850 | 5.8G WiFi | 5Ασύρματη ζώνη 0,8 GHz |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Δέκα κανάλια εσωτερικού σήματος υψηλής ισχύος / ασπίδα |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 100W (όλη η μονάδα) |
| Ράδιο ασπίδας | 1 - 50 μέτρα (ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Σενάριο εφαρμογής | Εσωτερικά |
| Δραστηριακή τάση | Δυστυχώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος. |
| Μέθοδος ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης + θερμοχύτης από κράμα αλουμινίου |
| Μέθοδος ελέγχου | Ανεξάρτητοι διαύλοι ενεργοποίησης/απενεργοποίησης (κάθε ζώνη μπορεί να ενεργοποιηθεί/απενεργοποιηθεί ξεχωριστά) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C ~ +55°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% |
| Συνολικές διαστάσεις | 650 × 500 × 350 mm |
| Βάρος του προϊόντος | 22 κιλά |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% πληρωμή ένα μήνα αργότερα και 20% πληρωμή πριν από την αποστολή. / 100% προκαταβολή, μέσω PayPal, Western Union (WU), κλπ. |
|---|---|
| Όροι παράδοσης | Χονγκ Κονγκ / ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνολικού ετήσιου τέλους |