| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808S-8F |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT101H20-8_9 |
| Εφαρμογή | Γραφείο |
| Η υγρασία | 5% έως 95% |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-45 μέτρα |
| Έλεγχος | Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση με διακόπτη |
| Προσαρμόσιμη | 1-14 ζώνες συχνοτήτων |
| Χρώμα | Ασημένιο/Μαύρο |
| Προδιαγραφές | 220x240x160 χιλιοστά |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000PCS/έτος |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Διακόπτης εσωτερικού γραφείου |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 5W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 50W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-45 μέτρα |
| Εφαρμογή | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Καταπολέμηση Βομβών |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή / 100% προκαταβολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |