| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808S-16 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Δισκογραφικό υψηλής ισχύος ασύρματο παρεμβολικό σήματος με 8 ανεξάρτητα κανάλια, ισχύς μίας συσκευής έως 20W. Παρέχει προστασία πλήρους ζώνης σήματος για κινητά σήματα 2G, 3G, 4G, 5G και ασύρματα δίκτυα WiFi.
| Αριθμός μοντέλου | 101D-16-1 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Διακόπτης σήματος επιφάνειας εργασίας |
| Φόρμα προϊόντος | Δισκόπηση / Πίνακα |
| Τύπος παρεμβολής | Διακόπτης σήματος πλήρους ζώνης 2G/3G/4G/WiFi/GPS |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 18W - 400W |
| Εργασιακή τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 110-240V |
| Ράδιο παρεμβολής | 5 μέτρα - 150 μέτρα |
| Γωνία παρεμπόδισης | Ολικοκατευθυντικό 360° / κατευθυντικό |
| Κέρδος κεραίας | 3-10 dBi |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +80°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως +60°C |
| WiFi 2.4G | 2400-2483 MHz |
| GPS L1 | 1575 MHz |
| Ενιαία ισχύς εξόδου ζώνης | 5W |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από χαρτόνι |
| Προδιαγραφές | 45*25*9 |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000PCS/μήνα |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
|---|---|
| Συχνότητα | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Διακόπτης εσωτερικού γραφείου |
| Αριθμός καναλιού | 10 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 5W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 50W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-45 μέτρα |
| Εφαρμογή | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Καταπολέμηση Βομβών |
Διακόπτες υψηλής ποιότητας που χρησιμοποιούνται ευρέως σε: