| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | DSJ-IB-8 |
| Ισχύς εξόδου | 400W |
| Τροφοδοτικό | AC110~220V έως DC24V |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | Μπαταρία λιθίου 25000 mAh |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 35 λεπτά |
| Εύρος εμπλοκής | 500-2000 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 78×51×50 εκ |
| Βάρος συσκευασίας | 45 κιλά |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντική/Κατευθυντική χειρός |
| Σύστημα ψύξης | 5 ανεμιστήρες εξαναγκασμένης ψύξης αέρα |