| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | DSJ-IB-8 |
| Ισχύς εξόδου | 400W |
| Τροφοδοτικό | AC110~220V έως DC24V |
| Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία | 25000 mAh |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 35 λεπτά |
| Εύρος εμπλοκής | 1000-2000 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος συσκευασίας | 75×50×51 εκ |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Εμπορικό σήμα | DSJ |
| Προέλευση | Shenzhen |
| Επιλογή 1 | Επιλογή 2 | Επιλογή 3 |
|---|---|---|
| VHF&LOJACK: 135-175MHz CDMA/GSM&LORA: 851-894/900-960MHz DCS/PCS: 1805-1880/1920-1990MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE Low: 698-798/738-821MHz 4GLTE Υψηλό: 2496-2690/2570-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485MHz GPS&Glonass L1: 1560-1610MHz |
5G1500/GPS/Glonass L1: 1427-1610MHz GSM: 925-960 MHz DCS: 1805-1880 MHz 3G: 2110-2170MHz 4GLTE Low: 738-821MHz 4GLTE Υψηλό: 2570-2690MHz WIFI2.4G/4G2300: 2400-2485/2300-2485MHz 5G3500/3700: 3400-3800MHz |
GPSL1/Glonass L1: 1560-1610MHz CDMA/GSM&LORA: 850-960MHz DCS/PCS: 1805-2000MHz 3G: 2110-2180MHz 4GLTE Low: 698-798MHz 4GLTE Υψηλό: 2496-2690MHz WIFI2.4G: 2400-2485/2300-2485MHz 5G600: 617-698MHz RC315: 315 MHz RC433/UHF&CDMA450: 433/400-470MHz 4G1700: 1710-1780MHz GPSL2L3L4L5: 1170-1390MHz 4G2300: 2300-2400MHz |