| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H10-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (3-5 ζώνες) | 1280-1390 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1,2g ζώνη) | 1170-1280 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (1,5g ζώνη) | 1570-1620 MHz |
| Μέση ισχύς εξόδου ανά θύρα | 47dBm (50W) |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 150W |
| Εισαγωγή εναλλακτικού ρεύματος | 110-240V |
| Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία | 12ah/28V |
| Χρόνος φόρτισης | 5-6 ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας με μπαταρία | 40 λεπτά. |
| Φυσικές Διαστάσεις | 260 mm (μήκος) * 167 mm (εύρος) * 68 mm (ύψος) |
| Πακέτο μεταφοράς | Καρτόνι ουδέτερης συσκευασίας |
| Προδιαγραφές | SZ Vodasafe 3-Band Drone Jammer DJF3L |
| Εμπορικό σήμα | Βόδα-ασφάλεια |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543892090 |
| Κατανάλωση | 500 |
| Τύπος εντολής | Χρόνος παράδοσης |
|---|---|
| Δείγμα | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| < 20 τεμάχια | 7-15 ημέρες |
| 20 έως 50 τεμάχια | 15-24 ημέρες |
| > 50 τεμάχια | Να διαπραγματευτούμε. |
| Περιφέρεια | Χρόνος παράδοσης |
|---|---|
| ΗΠΑ/Καναδάς/Ευρώπη/Ασία | 3-5 ημέρες |
| Μέση Ανατολή/Λατινική Αμερική | 5-7 ημέρες |
| Αφρικανική | 3-7 ημέρες |