| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 101Q3-8 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Κανάλι | Εύρος συχνότητας (MHz) | Σήμα στόχου | Ισχύς εξόδου |
|---|---|---|---|
| CH1 | 617-698MHz | 5G Sub-6 (Χαμηλή ζώνη) | 10 W |
| CH2 | 700-803 MHz | 4G LTE 700 (ΗΠΑ) | 10 W |
| CH3 | 790-826MHz | 4G LTE 800 (ΕΕ) | 10 W |
| CH4 | 851-894 MHz | CDMA 850 | 10 W |
| CH5 | 920-965MHz | GSM 900 | 10 W |
| CH6 | 1170-1390 MHz | GPS L2/L3/L4/L5, Glonass | 10 W |
| CH7 | 135-175MHz | VHF, LoJack | 5W |
| CH8 | 315 MHz | RC 315 (Τηλεχειριστήρια αυτοκινήτου) | 5W |
| CH9 | 400-470 MHz | UHF, αμφίδρομα ραδιόφωνα | 5W |
| CH10 | 433-434 MHz | RC 433 | 5W |
| CH11 | 868 MHz | RC 868 (ευρωπαϊκά τηλεχειριστήρια) | 5W |
| CH12 | 1560-1620 MHz | GPS L1, Glonass L1 | 10 W |
| CH13 | 1805-1880 MHz | DCS 1800 | 10 W |
| CH14 | 1920-2000MHz | ΤΕΜ 1900 | 10 W |
| CH15 | 2110-2180 MHz | 3G UMTS, WCDMA | 10 W |
| CH16 | 2300-2400 MHz | 4G TD-LTE | 8W |
| CH17 | 2400-2500 MHz | WiFi 2.4G, Bluetooth | 8W |
| CH18 | 2500-2690 MHz | 4G LTE 2600 | 8W |
| CH19 | 3300-3800MHz | 5G C-Band (n77/n78) | 4-8W |
| CH20 | 5100-5900MHz | WiFi 5.2G/5.8G | 4W |
| Όνομα προϊόντος | Εμπλοκή σήματος τοποθετημένου οχήματος |
| Τύπος προϊόντος | Convoy Jammer / Vehicle RF Blocker |
| Αριθμός καναλιών | [6 / 8 / 12 / 16 / 24] |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000 MHz (προσαρμόσιμο) |
| Συνολική ισχύς RF | [50W / 850W / 1100W / 1800W] |
| Ισχύς ανά κανάλι | Έως 100W (50dBm) για επιλεγμένες ζώνες |
| Ακτίνα εμπλοκής | 100-500m (περιβάλλον LOS, -75dBm) |
| Τεχνολογία Jamming | Σύνθεση ψηφιακής συχνότητας DDS / FPGA |
| Τροφοδοτικό | DC 12-24V / AC 220V προαιρετική / DC 28V μπαταρία |
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετική ενσωματωμένη μπαταρία (≥60 λεπτά) |
| Κατανάλωση ρεύματος | [200W - 6000W] |
| Σύστημα ψύξης | Ψύκτρα αλουμινίου + έξυπνοι ανεμιστήρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃ έως +65℃ |
| Προστασία εισόδου | IP65 / IP68 (προαιρετικό) |
| Τύπος κεραίας | Πανκατευθυντικό υαλοβάμβακα / Πίνακας κατεύθυνσης |
| Κέρδος κεραίας | ≥8 dBi |
| Έλεγχος καναλιού | Ανεξάρτητη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση ανά κανάλι |
| Τηλεχειριστήριο | Ενσύρματο χειριστήριο οδηγού/επιβάτη |