| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H5B-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (3-5 Band) | 1280-1390 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (Ζάντα 1,2 g) | 1170-1280 MHz |
| GPS/GNSS/Beidou/Galileo (Ζάντα 1,5 g) | 1570-1620 MHz |
| Μέση ισχύς εξόδου ανά θύρα | 47dBm (50W) |
| Συνολική ισχύς RF | 150W |
| Είσοδος AC | 110-240V |
| Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία | 12ah/28V |
| Χρόνος φόρτισης | 5-6 Ώρες |
| Χρόνος λειτουργίας με ισχύ μπαταρίας | 40 Λεπτά |
| Φυσικές Διαστάσεις | 260 mm (Μήκος) × 167 mm (Πλάτος) × 68 mm (Ύψος) |
| Πακέτο μεταφοράς | Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο συσκευασίας |
| Προσδιορισμός | SZ Vodasafe 3-Band Drone Jammer DJF3L |
| Εμπορικό σήμα | Vodasafe |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8543892090 |
| Παραγωγική ικανότητα | 500 |
| Τύπος παραγγελίας | Χρόνος Παράδοσης |
|---|---|
| Δείγμα | 3-5 εργάσιμες |
| <20 τεμ | 7-15 ημέρες |
| 20-50 τεμ | 15-24 ημέρες |
| >50 τεμ | Διαπραγματεύομαι |
| Περιοχή | Χρόνος Παράδοσης |
|---|---|
| ΗΠΑ/Καναδάς/Ευρώπη/Ασία | 3-5 μέρες |
| Μέσης Ανατολής/Λατινικής Αμερικής | 5-7 μέρες |
| αφρικανός | 3-7 ημέρες |