| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101F-8F |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH5 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH8 | Τοποθετητής: 167-175MHz |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 18W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 40m (15m για VHF/UHF) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | AC100-240V έως DC12V |
| Μέγεθος | 355 × 140 × 51 mm |
| Βάρος | 4.0kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-7 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή μέσω PayPal, Western Union, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |