| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101D5-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,T/T,D/P,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT101D5-8/ JM170417 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Διαμόρφωση κεραίας | 12 Ενσωματωμένες ολικοκατευθυντικές κεραίες |
| Φόρμα | Σχεδιασμός γραφείου |
| Υλικό στέγασης | Κεφάλαιο από κράμα αργύρου αλουμινίου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 210 × 150 × 50 mm / 163 × 98 × 40 mm |
| ρεύμα λειτουργίας | 600mA |
| Πεδίο λειτουργίας | Μέχρι 40 μέτρα ακτίνα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχής 9-12V προσαρμογός ισχύος |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000 μονάδες/έτος |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 - RF1 | 310MHz |
| CH2 - RF2 | 315MHz |
| CH3 - RF3 | 330MHz |
| CH4 - RF4 | 390MHz |
| CH5 - RF5 | 418MHz |
| CH6 - RF6 | 433MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και της πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή μέσω PayPal, Western Union, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |