| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Αριθμός μοντέλου | WT101C-8 |
| Εφαρμογή | Συνεδριακό Κέντρο |
| Τύπος σχεδίασης | Σχεδίαση σταθερής επιφάνειας εργασίας |
| Ζώνες εργασίας | 4 Ζώνες συχνοτήτων |
| Power Performance | Υψηλή ισχύς εξόδου |
| Βασική Λειτουργία | Εμπλοκή σήματος κινητού τηλεφώνου |
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθέτηση στην επιφάνεια εργασίας |
| Λειτουργία συχνότητας | Ρυθμιζόμενη συχνότητα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο |
| Προσδιορισμός | 210 × 150 × 50 mm |
| Εμπορικό σήμα | Ομάδα Λύκων |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 ΤΕΜ/Έτος |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz/700-2600MHz |
| Συχνότητα | Κινητό τηλέφωνο CDMA/GSM/3G |
| Τύπος Jammer | Επιτραπέζιο Jammer εσωτερικού χώρου |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Κάθε Bands Power | 3W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-30μ |
| Εφαρμογή | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Εξουδετέρωση Βομβών |