| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
Νέο στυλ High Power 4 BANDS Desktop Cell Phone Jammer - συσκευή CDMA / 3G / GSM / DCS / PCS για να παρεμποδίζει σήματα κινητών τηλεφώνων με βελτιωμένη τεχνολογία ψύξης για συνεχή λειτουργία.
| Αριθμός μοντέλου | WT101C-8 |
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
| Τύπος σχεδιασμού | Σχεδιασμός γραφείου |
| Ομάδες εργασίας | 4 Τάσεις συχνοτήτων |
| Απόδοση ισχύος | Μεγάλη ισχύς |
| Κεντρική λειτουργία | Διακοπή σήματος κινητού τηλεφώνου |
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθέτηση επιφάνειας εργασίας |
| Χαρακτηριστικό συχνότητας | Διορθώσιμη συχνότητα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή από χαρτόνι |
| Προδιαγραφές | 210 × 150 × 50 mm |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000PCS/έτος |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Συχνότητα | CDMA/GSM/3G κινητό τηλέφωνο |
| Τύπος παρεμποδιστή | Διακόπτης εσωτερικού γραφείου |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 3W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-30 μέτρα |
| Εφαρμογή | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Καταπολέμηση Βομβών |