| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101C-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Αριθμός μοντέλου | WT101B-4 / WT101B-4A |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συνεδριακό Κέντρο, Βενζινάδικο, Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Εξουδετέρωση βομβών |
| Τύπος σχεδίασης | Σχεδίαση σταθερής επιφάνειας εργασίας |
| Ζώνες εργασίας | 4 Ζώνες συχνοτήτων |
| Power Performance | Υψηλή ισχύς εξόδου |
| Διαστάσεις | 210 × 150 × 50 mm / 16×9×4 cm |
| Εμπορικό σήμα | Ομάδα Λύκων |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz / 700-2600MHz |
|---|---|
| Τύπος Jammer | Επιτραπέζιο Jammer εσωτερικού χώρου |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 3W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-30 μέτρα |
| Ισχύς εξόδου | 4W |
| Τυπική Κάλυψη | 5-25 μέτρα (εξαρτάται από τα σήματα) |
| Πηγή ισχύος | Μετασχηματιστές AC |
| Ρεύμα εργασίας | 6-8Α |
| Μετασχηματιστής ρεύματος | Μετασχηματιστής AC 110-250V 5VDC 8000mA |
| Διεπαφή κεραίας | 4x Whip Antenna SMA 3db |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΒ) | 213 x 170 x 41 mm |
| Βάρος | 1900 γρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Υγρασία | 5% - 80% |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες. Η παράδοση ξεκίνησε από την ημερομηνία παραλαβής επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής. |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή. / 100% προκαταβολή, PayPal, Western Union κ.λπ. |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ / Η.Π.Α |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο Έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |