| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101B-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
6 κεραίες Desktop & Vehicle-Mounted Signal Jammer, GSM/DCS/CDMA/3G κυτταρικό αποκλειστήρα με τηλεχειριστήριο.Αυτό το βιομηχανικό μακελειό κινητών τηλεφώνων είναι σχεδιασμένο για να μπλοκάρει αποτελεσματικά τα σήματα κινητών CDMA / 3G / GSM / DCS / PCS, με ανθεκτική κατασκευή και προηγμένη τεχνολογία παρεμβολής για ασφαλή περιβάλλοντα.
| Αριθμός μοντέλου | WT101B-4 / WT101B-4A |
| Εφαρμογή | Κέντρο συνεδριάσεων, βενζινάδικο, στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, απορρύθμιση βομβών |
| Τύπος σχεδιασμού | Σχεδιασμός γραφείου |
| Ομάδες εργασίας | 4 Τάσεις συχνοτήτων |
| Απόδοση ισχύος | Μεγάλη ισχύς |
| Μέγεθος | 210 × 150 × 50 mm / 16 × 9 × 4cm |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Διακόπτης εσωτερικού γραφείου |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Κάθε ισχύς ζώνης | 3W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-30 μέτρα |
| Δύναμη εξόδου | 4W |
| Τυπική κάλυψη | 5-25 μέτρα (εξαρτάται από τα σήματα) |
| Πηγή ενέργειας | Διορθωτές ισχύος εναλλασσόμενου |
| ρεύμα λειτουργίας | 6 έως 8A |
| Διορθωτής ρεύματος | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος 110-250V 5VDC 8000mA |
| Διασύνδεση κεραίας | 4x Whip Αντένα SMA 3db |
| Μέγεθος (LxWxD) | 213 x 170 x 41 χιλιοστά |
| Βάρος | 1900 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-50°C |
| Η υγρασία | 5% - 80% |
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες. Η παράδοση ξεκινά από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή. / 100% προκαταβολή, PayPal, Western Union, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG / ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |
Διατηρούμε μια ισχυρή και εξαιρετική ομάδα Ε&Α στις ΗΠΑ, αφιερωμένη στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων.
Προσφέρουμε μια πλήρη σειρά από προϊόντα παρεμβολής κινητής τηλεφωνίας από φθηνές φορητές μονάδες έως υψηλής προδιαγραφής βιομηχανικές μονάδες.Διακόπτες WiFi, παρεμβολείς 3G/4G και συστήματα επαναλήψεων/ενισχυτών/αναβαθμιστών.
Η γκάμα προϊόντων μας περιλαμβάνει φορητές συσκευές παραβίασης, συσκευές παραβίασης επιφάνειας εργασίας, συσκευές παραβίασης φυλακών, συσκευές παραβίασης οχημάτων, συσκευές παραβίασης βομβών, συσκευές παραβίασης IED και συσκευές παραβίασης RF.