| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H208-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 55W (5,5W ανά κανάλι, ρυθμιζόμενο) |
| Αριθμός καναλιών | 10 Ανεξάρτητα κανάλια |
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000 MHz / 700-2600 MHz (Προσαρμόσιμο) |
| Ζώνες θωράκισης | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Εύρος εμπλοκής | 2-50 μέτρα (Ρυθμιζόμενο, εξαρτάται από την ισχύ του σήματος και το περιβάλλον) |
| Κεραίες | 8/10 Πανκατευθυντικές Κεραίες Υψηλού Κέρδους (Μαγνητική Βάση, Καλώδιο 1,5 m) |
| Λειτουργία ελέγχου | Ανεξάρτητος διακόπτης ON/OFF για κάθε κανάλι |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι διπλοί αθόρυβοι ανεμιστήρες, υποστηρίζεται 24/7 συνεχής λειτουργία |
| Τροφοδοτικό | AC 110V-240V (Global Universal) / DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC έως +55ºC |
| Υγρασία | 5% - 95% RH |
| Κανάλι | Συστήματα που επηρεάζονται | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM | 850 έως 960 MHz |
| CH2 | DCS | 1805-1880 MHz |
| CH3 | PCS | 1920-1990 MHz |
| CH4 | 3G | 2110-2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE | 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH6 | 4G Wimax | 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2500-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | WIFI 2.4 | 2400-2500 MHz |
| CH8 | GPS | 1520-1650 MHz |