| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | DZ101N-6A |
| Εφαρμογή | Βενζινάδικο |
| Προσαρμόσιμη | Οδός 1-22 |
| Πακέτο μεταφοράς | Συνηθισμένη συσκευασία |
| Προδιαγραφές | 16*9*4cm |
| Εμπορικό σήμα | Η ομάδα των Λύκων |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000PCS/μήνα |
| Πεδίο συχνότητας | 1500-1600MHz |
| Συχνότητα | GPS |
| Τύπος παρεμποδιστή | Κρυμμένος παρεμποδιστής |
| Αριθμός καναλιού | 6 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 0.5W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 3W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-25 μέτρα |
| Εφαρμογή | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Καταπολέμηση Βομβών |
| GPS συχνότητα L1 | 15750,42 MHz |
| GPS L2 συχνότητα | 12270,60 MHz |
| GPS L3 συχνότητα | 13810,05 MHz |
| GPS συχνότητα L4 | 13790,913 MHz |
| GPS συχνότητα L5 | 11760,45 MHz |
| Συχνότητα GLONASS L1 | 1598.0625 - 1609.3125 MHz |
| Συχνότητα GLONASS L2 | 1242.9375 - 1251.6875 MHz |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm / 1W |
| Πηγή ενέργειας | Σκόρπιση τοίχου, προσαρμογός αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία (7,2V 3000mAh) |
| Εισφορά ισχύος | AC110V-240V |
| Εξόρυξη ισχύος | DC9V 1000mAh |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 2-3 ώρες συνεχούς χρήσης |
| Πεδίο παρεμβολής | Ράδιο 1-15 M (ανάλογα με την ένταση του σήματος) |
| Μέγεθος | 125 (L) × 69 (W) × 24 (H) mm |
| Βάρος | 400 γραμμάρια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -50 έως +60°C |
| Σχετική υγρασία | 5%-95% (RH) |