| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-12 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Εφαρμογή | Συνεδριακό Κέντρο |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Εύρος εμπλοκής | 5-30μ |
| Κεραίες | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (12 μονάδες) |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 2-3 Ώρες Μέγιστο |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 6 ώρες |
| Διαστάσεις | 156×88×46 χιλιοστά |
| Βάρος | 0,65 κιλά |
| Τύπος σήματος | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CDMA | 850-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| DCS | 1805-1880 MHz |
| PCS | 1930-1990 MHz |
| 3G | 2110-2170 MHz |
| 4G LTE (ΗΠΑ) | 725-770 MHz |
| 4G LTE (Ευρώπη) | 790-826MHz |
| 4G WiMax (ΗΠΑ) | 2345-2400MHz |
| 4G WiMax (ΕΕ) | 2620-2690 MHz |
| WiFi 2.4 | 2400-2500 MHz |
| GPS | 1570-1580 MHz |
| VHF | 130-175 MHz |
| UHF | 400-480 MHz |
| Επιπλέον | 315MHz / 433MHz |
| Τροφοδοτικό | AC 110-250V σε DC 12V, Φορτιστής αυτοκινήτου 12V έως DC 12V |
|---|---|
| Μπαταρία | Μπαταρία Li-ion DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 2-3 ώρες το πολύ |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 6 ώρες |