| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-12 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Αυτό το νέο jammer 12 ζωνών είναι η πιο πρόσφατη συσκευή μπλοκαρίσματος ασύρματου σήματος κινητού τηλεφώνου χειρός. Το επιλέξιμο φορητό φορητό 12 ζωνών όλων των κινητών τηλεφώνων και WiFi UHF VHF σήματος εμπλοκής GPS με νάιλον θήκη έχει σχεδιαστεί για να διακόπτει τα σήματα GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax, WiFi, GPS, UHF και VHF ταυτόχρονα.
| Τύπος σήματος | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CDMA | 850-894 MHz |
| GSM | 925-960 MHz |
| DCS | 1805-1880MHz |
| PCS | 1930-1990 MHz |
| 3G | 2110-2170 MHz |
| 4G LTE (ΗΠΑ) | 725-770 MHz |
| 4G LTE (Ευρώπη) | 790-826MHz |
| 4G WiMax (ΗΠΑ) | 2345-2400MHz |
| 4G WiMax (ΕΕ) | 2620-2690 MHz |
| WiFi 2.4 | 2400-2500 MHz |
| GPS | 1570-1580 MHz |
| VHF | 130-175MHz |
| UHF | 400-480 MHz |
| Επιπλέον | 315MHz / 433MHz |
Όμιλος Ε&Α στις ΗΠΑ:Διατηρούμε έναν ισχυρό και εξαιρετικό όμιλο Ε&Α στις ΗΠΑ, αφοσιωμένο στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων. Είμαστε προσανατολισμένοι στον καταναλωτή και δεσμευόμαστε να προσφέρουμε ικανοποιητικά προϊόντα στους πελάτες.
Κατασκευαστής στην ΚΙΝΑ:Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, ειδικευόμαστε σε προϊόντα παρεμβολής κινητής τηλεφωνίας, συμπεριλαμβανομένων παρεμβολών GSM, παρεμβολών CDMA, παρεμβολών DCS/PCS, παρεμβολών GPS, παρεμβολών WiFi, παρεμβολών 3G, παρεμβολών 4G και διαφόρων συσκευών επαναλήπτη/ενισχυτή/ενίσχυσης σήματος.