| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H20-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| CH1 - CDMA/GSM | 850 έως 960MHz |
| CH2 - DCS | 1805-1880MHz |
| CH3 - PCS | 1920-1990MHz |
| CH4 - 3G | 2110-2170MHz |
| CH5 - 4G LTE | 725-770MHz (ΗΠΑ) ή 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH6 - 4G Wimax | 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2500-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH7 - WIFI 2.4 | 2400-2500MHz |
| CH8 - GPS | 1520-1650MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 55W |
| Πεδίο παρεμβολής | 10-50m (ανάλογα με την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή @-80dBm) |
| Άντενες | Εξωτερικές ολικοκατευθυνόμενες κεραίες που καλύπτουν όλες τις TX συχνότητες (μόνο κατωτέρω σύνδεση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC με προσαρμογέα AC (AC100-240V-DC12V) |
| Μέγεθος | Άλλες συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συλλεκτών |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-48V 15AH (υποστηρίζει λειτουργία πλήρους ισχύος 60 λεπτών) |
| Υγρασία λειτουργίας | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +55°C |