| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Ακτίνα Παρεμπόδισης | 300 μέτρα (ανάλογα με την πυκνότητα του σήματος του δικτύου κινητής τηλεφωνίας) |
| Ισχύς Εξόδου | 400W |
| Χρόνος Λειτουργίας Μπαταρίας | 2 ώρες |
| Εύρος Συχνοτήτων | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 5G |
| Τροφοδοτικό AC | AC 230V |
| Προστασία Συστήματος | VSWR, Υπέρταση, Υπερβολικό Ρεύμα |
| Υγρασία Λειτουργίας | 30%-95% |
| Βάρος | 28.00 kg |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή επιβεβαιωμένης παραγγελίας και προκαταβολής |
| Όροι Πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB HONGKONG/USA |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημερώσεις Λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση Εγγύησης | Μετά τον 4ο χρόνο: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |