| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Τύπος | Συγκρατητής βαλιτσών |
| Διάδρομος εξόδου | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μεταφοράς | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 120W, κάθε κανάλι ≥ 15W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου | Ράδιο 100-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συσκευή | Κουτί |
| Μέγεθος | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία. | 24V, 30AH, Ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Αντενές Omni, κέρδος:4~5dBi |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 2-3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |