| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Διεπαφή Εξόδου | Συχνότητα Εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ή 2496-2690MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Τύποι Σημάτων που Παρεμποδίζονται | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, 5G |
| Τύπος | Παρεμποδιστής Βαλίτσας |
| Κανάλια Εξόδου | 8 κανάλια εξόδου |
| Ισχύς Μετάδοσης | Ενσωματωμένος Εξοπλισμός ≥120W, κάθε κανάλι ≥15W |
| Εύρος Θωράκισης | Ακτίνα 100-200 μέτρων (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό πεδίο) |
| Αριθμός Μονάδας Παρεμποδιστή | 8 |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Μέγεθος | 65 × 50.9 × 35.7 cm |
| Βάρος | 28kg |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -10°C έως +50°C |
| Σχετική Υγρασία | ≤80% |
| Κατανάλωση Ενέργειας | ≤360W |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC 100-240V, DC 24V |
| Μπαταρία | 24V, 30AH ενσωματωμένη εφεδρική μπαταρία (90-120 λεπτά λειτουργίας) |
| Παράμετροι Κεραίας | Ομοιοκατευθυντικές κεραίες, κέρδος: 4-5dBi |
| Έλεγχος Διακόπτη | Χειροκίνητος |
| Σασί Εξοπλισμού | Μεταλλικό χρώμα |
| Χρονοδιάγραμμα Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής |
| Όροι Πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB HONGKONG/USA |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημερώσεις Λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού παρέχονται για 36 μήνες |
| Επέκταση Εγγύησης | Μετά τον 4ο χρόνο: 5% του συνόλου για κάθε έτος |