| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κανάλια Εξόδου | 8 κανάλια |
| Ισχύς Μετάδοσης | Ενσωματωμένος Εξοπλισμός ≥120W, κάθε κανάλι ≥15W |
| Εμβέλεια Θωράκισης | Ακτίνα 100-200 μέτρα (ανάλογα με την απόσταση από τον σταθμό βάσης) |
| Βάρος | 28 κιλά |
| Διαστάσεις | 65 × 50,9 × 35,7 εκ. |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC 100-240V, DC 24V |
| Μπαταρία | 24V, 30AH ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως +50°C |
| Σχετική Υγρασία | ≤80% |
| Κανάλι | Συχνότητα Εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/DCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ή 2496-2690MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής |
| Όροι Πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB HONGKONG/USA |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημερώσεις Λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση Εγγύησης | Μετά τον 4ο χρόνο: 5% του συνόλου για κάθε έτος |