| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT501808 |
| Διεπαφή Εξόδου | Συχνότητα Εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G WiMAX: 2345-2400MHz ή 2496-2690MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH7 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH8 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Τύποι Σημάτων που Αποκλείονται | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G WiMAX, 5G |
| Τύπος | Αποκλειστής Βαλίτσας |
| Κανάλια Εξόδου | 8 κανάλια |
| Ισχύς Εκπομπής | Ολοκληρωμένη ≥120W, κάθε κανάλι ≥15W |
| Εμβέλεια Θωράκισης | Ακτίνα 100-200 μέτρα (ανάλογα με την απόσταση από τον σταθμό βάσης) |
| Βάρος | 28kg |
| Είσοδος Τροφοδοσίας | AC 100-240V, DC 24V |
| Μπαταρία | Ενσωματωμένη εφεδρική μπαταρία 24V, 30AH |
| Χρόνος Λειτουργίας | 90-120 λεπτά με μπαταρία |
| Διαστάσεις | 65 × 50.9 × 35.7 cm |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι Πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB HONGKONG/USA |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημερώσεις Λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση Εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |