| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-R5000 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ζώνη Συχνότητας Λειτουργίας | Ku |
| Λειτουργία | Παλμικό Doppler |
| Εύρος Δέσμης Κατακόρυφου | 10-40° |
| Εύρος Δέσμης Οριζόντιου | 2,4° |
| Ακρίβεια Ταχύτητας | 0,293 m/s |
| Απόσταση Ανίχνευσης | 3 km |
| Ισχύς Εκπομπής | 80 W |
| RCS | 0,01 m² |
| Βάρος | 50 kg |