| Ονομασία μάρκας: | WolvesTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT-S102KM |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Πεδίο συχνότητας ανίχνευσης | 0.01 - 6 GHz |
| Ανίχνευση Αζίμουθ | Ολικοκατευθυνόμενη 360° |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤ 5° (RMS) |
| Συγχρονική ικανότητα ανίχνευσης | ≥ 20 στόχοι |
| Ράδιο ανίχνευσης | 5 χιλιόμετρα |
| Ταχύτητα σάρωσης | 20 GHz/s |
| Απόφαση | 25 kHz |
| Βάρος | < 20,0 kg |
| Ικανότητες | Παρακολούθηση τροχιάς του μη επανδρωμένου αεροσκάφους |