| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT901708 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 2380 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-5 days |
| Όροι πληρωμής: | 50% advance, 50% before shipping. |
The Wolves Team Directional Electronic Jamming Interception System is a sophisticated radio electronic countermeasure designed specifically to combat low-speed and small unmanned aerial vehicles (UAVs)Αυτό το προηγμένο σύστημα στοχεύει το σύστημα δορυφορικής πλοήγησης του UAV (GPS) καθώς και τον ασύρματο τηλεχειριστή του, διαταράσσοντας αποτελεσματικά τα σήματα τους.
Αποκόπτοντας τη σύνδεση μεταξύ του UAV και του κέντρου διοίκησης, το σύστημα αποτρέπει την μη εξουσιοδοτημένη λειτουργία και έλεγχο των drones.Το Drone Jammer της ομάδας Wolves παρεμβαίνει στα σήματα δορυφορικής πλοήγησης του UAV ενώ ταυτόχρονα μπλοκάρει τις επικοινωνίες μεταξύ του drone και της συσκευής τηλεχειρισμού του..
Το προϊόν διαθέτει πολλά πλεονεκτήματα, συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης μεγάλων αποστάσεων, της ευρείας γωνιακής παρεμβολής και των δυνατοτήτων κατεύθυνσης παρεμβολής.Με κινητό φορητό τρίποδο για ταχεία τοποθέτηση, σταθερές εγκαταστάσεις για μόνιμες εγκαταστάσεις και μακροχρόνια προστασία για να εξασφαλιστεί συνεχή άμυνα κατά των εισβολών UAV.
Το Wolvesteam WT901708 Drone Signal Jammer είναι μια προηγμένη συσκευή παρεμβολής που έχει σχεδιαστεί για να παρέχει αξιόπιστη και αποτελεσματική προστασία από μη εξουσιοδοτημένες εισβολές drone.Με εύρος παρεμβολής 4000-6000m και ευρύ φάσμα συχνοτήτων 400-5800Mhz, αυτή η συσκευή είναι ιδανική για διάφορα σενάρια όπου οι απειλές από drones πρέπει να εξουδετερωθούν γρήγορα και αποτελεσματικά.
Το Anti Drone Jammer μας υποστηρίζεται από μια ειδική ομάδα τεχνικής υποστήριξης που δεσμεύεται να εξασφαλίζει βέλτιστες επιδόσεις και ικανοποίηση του πελάτη.βοήθεια επίλυσης προβλημάτων, και τακτικές ενημερώσεις λογισμικού για να διατηρήσετε το σύστημα σας να λειτουργεί με μέγιστη απόδοση.
Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν τηλεδιάγνωση, επιλογές υποστήριξης στο χώρο, λεπτομερή εγχειρίδια χρήστη,και εκπαιδευτικές συνεδρίες για το προσωπικό σας για να μεγιστοποιήσετε τις δυνατότητες του προϊόντος και να διασφαλίσετε την ασφαλή και συμβατή λειτουργία.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | Δίκτυο Wi-Fi 2.42400-2485 MHz |
| CH2 | Δίκτυο Wi-Fi 2.42400-2485 MHz |
| CH3 | WIFI 5.8: 5720-5850Mhz |
| CH4 | WIFI 5.8: 5720-5850Mhz |
| CH5 | GPS: 1560-1625Mhz |
| CH6 | GPS: 1170-1250Mhz |
| CH7 | RF900: 820-915MHz |
| CH8 | RF400: 400-470MHz |
| Επιλογή προσαρμογής | Επιλογή 20-6000MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 400W |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Τύπος | Μεταφορτωτές |
| Συσκευή | Κουτί |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 600 m (η ακτίνα εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Άντενες | Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού με κατευθυντήρα που καλύπτουν όλες τις συχνότητες TX (μόνο προς τα κάτω) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 2-3 εβδομάδες, αρχίζοντας από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |