| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT702017 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτός ο παρεμβολέας σήματος υψηλής ισχύος 600W διαθέτει 10 ζώνες συχνοτήτων με προσαρμόσιμες επιλογές από 4-12 ζώνες. Με απόσταση παρεμβολής έως και 500-1000 μέτρα, αυτή η συσκευή επαγγελματικού επιπέδου μπλοκάρει αποτελεσματικά τα σήματα GSM, CDMA, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G WiMAX, 5G, WiFi, GPS, VHF, UHF και LoJack.
Ιδανικό για προστασία VIP συνοδειών, στρατιωτικές πρόβες, κυβερνητικές εγκαταστάσεις, αστυνομικά μπλόκα, φυλακές, επιχειρήσεις εξουδετέρωσης βομβών και εφαρμογές σε οχήματα για να μπλοκάρουν τηλεκατευθυνόμενες εκρηκτικές συσκευές.
| Διεπαφή Εξόδου | Συχνότητα Εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH4 | GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | 3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | VHF: 136-174MHz |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| Προσαρμογή επιλογής | 20-6000MHz |
| Συνολική Ισχύς Εξόδου | 400-800W |
| HS Code | 8543709200 |
| Τύπος | Αδιάβροχος Ρυθμιζόμενος |
| Συσκευασία | Ουδέτερη Συσκευασία |
| Εύρος Παρεμβολής | Έως 500m (η ακτίνα εξαρτάται από την ισχύ του σήματος στην περιοχή) |
| Κεραίες | Εξωτερικές διπλής κατεύθυνσης κεραίες πάνελ που καλύπτουν όλες τις συχνότητες TX (μόνο downlink) |
| Αριθμός Μονάδας Παρεμβολέα | 10 |
| Τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Μετασχηματιστής AC | AC100-240V-DC27V |
| Διάσταση | 420×480×130 mm |
Παρέχουμε ευέλικτες υπηρεσίες προσαρμογής για ρυθμίσεις συχνότητας. Όλες οι μονάδες συχνότητας 6-12 μπορούν να αναμειχθούν σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Αυτός ο παρεμβολέας σήματος είναι κατάλληλος για διάφορα περιβάλλοντα ευαίσθητα στην ασφάλεια, όπως:
| Χρονοδιάγραμμα Παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, που ξεκινά από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι Πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB HONGKONG/USA |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημερώσεις Λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού παρέχονται για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά τον 4ο χρόνο: 5% του συνόλου για κάθε έτος |