| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM166709-11 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό το φορητό σύστημα παρεμβολής είναι σχεδιασμένο για να εξουδετερώνει αποτελεσματικά τις απειλές RCIED και τις επικοινωνίες RF.Το DDS Προγραμματιζόμενο σύστημα παρεμβολής έρχεται σε μια ρύθμιση τροχόσπιτα περίπτωση πτήσης πλήρης με κεραίες, εξωτερική μπαταρία, τροφοδοσία και τηλεχειριστήριο.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 50W/κάθε ζώνη |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 300 μέτρα απόσταση |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 1-2 ώρες |
| Η τάση εισόδου του προσαρμογέα ισχύος | Δύναμη εκπομπής |
| Ειδικότητα | Ειδικό σχέδιο με εσωτερικό περίβλημα από αλουμίνιο |
| Πλεονέκτημα | Καλό σχεδιασμό για θέρμανση και εξαερισμό |
| Διάσταση | 625 × 500 × 700 mm |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Συχνότητα | 100-3600MHz |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής ψηφιακού σήματος |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
DDS Προγραμματίσιμες ζώνες συχνοτήτων 20-3500MHz:
The DDS High Power Full Band Portable Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer system implements the most effective and reliable RF jamming technology with a fully-integrated broadband jamming systemΠαρέχει συνεχή, ταυτόχρονη κάλυψη όλων των συχνοτήτων επικοινωνίας RF 20MHz ~ 2500MHz που χρησιμοποιούνται συνήθως από τους τρομοκράτες για την έκρηξη βόμβων παράδρομου (RCIEDs).
Το σύστημα, που διαθέτει υπερ-υψηλή ισχύ μετάδοσης ραδιοσυχνοτήτων 1300 βατ και τις τελευταίες τεχνολογίες παρεμβολής, δημιουργεί μια εκτεταμένη εμβέλεια προστασίας γύρω από το όχημα.Πέρα από την εγκατάσταση της διάταξης προστασίας της συνοδείας, τα οχήματα είναι προσαρμοσμένα με ειδική προστασία RF για ολοκληρωμένη ασφάλεια των οδηγών και των επιβατών.
Δυνατότητα ενεργοποίησης/ξεκίνησης/προγραμματισμού
Πάνω από 2 ώρες συνεχούς λειτουργίας (εκτάσιμη σε 4+ ώρες)
Λειτουργεί σε θερμοκρασία ≥ 60°C, υγρασία ≥ 90%
Αντέχει θερμοκρασίες έως και 70°C
Ανθεκτικό σε σοκ, σκόνη και νερό
Ασφαλής για την υγεία των χειριστών με τα εργαλεία ελέγχου που περιλαμβάνονται
Ο φορητός παρεμβολισμός διαθέτει λειτουργία τηλεχειρισμού με καλώδιο, με τον πίνακα ελέγχου σχεδιασμένο για ενσωμάτωση στην μονάδα κονσόλας του οδηγού για βολική λειτουργία κατά την οδήγηση.
Οι βασικές δυνατότητες τηλεχειρισμού περιλαμβάνουν: