| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311102-12W |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής | 10-80 μέτρα (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80dB στην τοποθεσία) |
| Καλυπτόμενα πρότυπα | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Αυτόματη μετάβαση 50/60 Hz AC 100-240V σε DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Συνολική ισχύς εξόδου | ΕΙΡΠ 60W |
|---|---|
| Μονούλες παρεμβολής | 10 |
| Μέγεθος συσκευής | 38.5cm (L) × 43cm (W) × 26,5cm (H) |
| Βάρος | 8 κιλά |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως +70°C |