| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311101-16 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος διαθέτει 6-22 κεραίες και μπορεί να διαταράξει ταυτόχρονα τα σήματα σε πολλές ζώνες συχνοτήτων. Ένα ρυθμιζόμενο χειριστήριο σάς επιτρέπει να επιλέξετε συγκεκριμένες ζώνες συχνοτήτων και να προσαρμόσετε την απόσταση εμπλοκής σύμφωνα με τις λειτουργικές σας απαιτήσεις.
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | VHF: 135-174 MHz |
| CH10 | UHF: 400-470 MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH13 | 5G: 3600-3800MHz |
| CH14 | GPS L1: 1520-1650 MHz |
| CH15 | Lojack: 167-175MHz |
| CH16 | WiFi 5.8G: 5715-5850MHz |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 25 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος στην περιοχή λειτουργίας) |
| Τύπος | Χειρός Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 16W |
| Εξωτερικές Κεραίες | Πανκατευθυντικές κεραίες που καλύπτουν όλες τις συχνότητες TX (μόνο κάτω σύνδεσμος) |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC |
| Μετασχηματιστής AC | AC100-240V-DC12V |
| Διαστάσεις | 200 × 150 × 80 χιλιοστά |
| Βάρος | 1,0 kg |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3-5 ημέρες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και την προκαταβολή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή μέσω PayPal, Western Union κ.λπ. |
| Όροι Παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |