| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT805816 |
Το High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer System είναι ένα προηγμένο DDS Convoy Jamming System που χρησιμοποιεί αξιόπιστη τεχνολογία παρεμβολής ραδιοσυχνοτήτων (RF).Εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής, εξασφαλίζει τις μέγιστες αμυντικές δυνατότητες για στρατιωτικό προσωπικό, ομάδες VIP, μονάδες EOD, αστυνομικές δυνάμεις, κυβερνητικά κτίρια και ασύρματες τηλεχειριζόμενες εκρηκτικές συσκευές.
Ιδανικό για προσωρινή προστασία κατά τη διάρκεια καταστάσεων έκτακτης ανάγκης, το σύστημα αυτό παρέχει λύσεις ταχείας ανταπόκρισης με συνεχή κάλυψη σε όλες τις συχνότητες επικοινωνίας ραδιοσυχνοτήτων από 20 MHz έως 6000 MHz.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων (MHz) | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 135-175 MHz | Ηλεκτρονικά δίκτυα VHF/Lojack | 100W |
| CH2 | 400-480 MHz | Δοκιμαστικό (UHF400) | 100W |
| CH3 | 790-826MHz | 4G/GSM850 | 100W |
| CH4 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH5 | 1800-1920MHz | DCS1800 | 100W |
| CH6 | 2100-2170MHz | 3G | 100W |
| CH7 | 2300-2400MHz | 4G LTE | 100W |
| CH8 | 2560-2690MHz | 4G WIMAX | 100W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G1 | 100W |
| CH10 | 3600-3800MHz | 5G2 | 100W |
| CH11 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 100W |
| CH12 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 100W |
| CH13 | 1560-1650MHz | GPSL1 | 100W |
| CH14 | 1170-1230MHz | GPSL2.L5 | 100W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1400W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή AC230V |
| Περιοχή προστασίας | 100-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 14 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής PLL |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 14 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W |
| Πηγή τροφοδοσίας (προαιρετική) | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (600W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+24 VDC/25A) |
| Βάρος | 480,00 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × πλάτος × ύψος) | 580 × 500 × 400 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |