| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT805816 |
Το High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer System είναι ένα υπερσύγχρονο σύστημα παρεμβολής DDS που χρησιμοποιεί προηγμένη τεχνολογία RF παρεμβολής.Με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής, παρέχει ολοκληρωμένη κάλυψη για στρατιωτικό προσωπικό, ομάδες VIP, μονάδες EOD, αστυνομικές δυνάμεις και κυβερνητικές εγκαταστάσεις.
Αυτό το φορητό σύστημα πολλαπλών ζώνων καλύπτει όλες τις συχνότητες επικοινωνίας ραδιοσυχνοτήτων από 20 MHz έως 6000 MHz ταυτόχρονα, καθιστώντας το ιδανικό για την υπεράσπιση κομβών VIP και την εξασφάλιση εκδηλώσεων υψηλού προφίλ.Με διαστάσεις 580 × 500 × 400 mm και βάρος 48 kg, προσφέρει ταχεία ανάπτυξη και εύκολη εγκατάσταση.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων (MHz) | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 135-175 MHz | Ηλεκτρονικά δίκτυα VHF/Lojack | 100W |
| CH2 | 400-480 MHz | Δοκιμαστικό (UHF400) | 100W |
| CH3 | 790-826MHz | 4G/GSM850 | 100W |
| CH4 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH5 | 1800-1920MHz | DCS1800 | 100W |
| CH6 | 2100-2170MHz | 3G | 100W |
| CH7 | 2300-2400MHz | 4G LTE | 100W |
| CH8 | 2560-2690MHz | 4G WIMAX | 100W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G1 | 100W |
| CH10 | 3600-3800MHz | 5G2 | 100W |
| CH11 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 100W |
| CH12 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 100W |
| CH13 | 1560-1650MHz | GPSL1 | 100W |
| CH14 | 1170-1230MHz | GPSL2.L5 | 100W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1400 Watt |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή AC230V |
| Περιοχή προστασίας | 100-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος κινητού δικτύου) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 14 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής PLL |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 14 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W |
| Πηγή τροφοδοσίας (προαιρετική) | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (600W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+24 VDC/25A) |
| Βάρος | 480,00 kg |
| Μέγεθος (L × W × H) | 580 × 500 × 400 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |