| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT805816 |
Το High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer System είναι ένα προηγμένο σύστημα παρεμβολής συνοδείας DDS που χρησιμοποιεί την πιο αποτελεσματική τεχνολογία RF παρεμβολής.Εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής, εξασφαλίζει βέλτιστη απόδοση για την προστασία των ομάδων VIP, στρατιωτικών και εθνικών ηγετών, μονάδων EOD, αστυνομικών ερευνητικών ομάδων, μεταφορών φυλακών, κυβερνητικών κτιρίων,και ασύρματες απειλές με βόμβες.
Ιδανικό για προσωρινή προστασία κατά τη διάρκεια καταστάσεων έκτακτης ανάγκης, το σύστημα αυτό προσφέρει δυνατότητες ταχείας ανταπόκρισης και καλύπτει συνεχώς και ταυτόχρονα συχνότητες επικοινωνίας ραδιοσυχνοτήτων από 20 MHz έως 6000 MHz.Σχεδιασμένο για ταχεία ανάπτυξηΕίναι ιδανικό για στρατιωτικές βάσεις, σημαντικές αθλητικές εκδηλώσεις, διεθνείς συνόδους κορυφής και άλλες υψηλού προφίλ περιπτώσεις.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων (MHz) | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 135-175 MHz | Ηλεκτρονικά δίκτυα VHF/Lojack | 100W |
| CH2 | 400-480 MHz | Δοκιμαστικό (UHF400) | 100W |
| CH3 | 790-826MHz | 4G/GSM850 | 100W |
| CH4 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH5 | 1800-1920MHz | DCS1800 | 100W |
| CH6 | 2100-2170MHz | 3G | 100W |
| CH7 | 2300-2400MHz | 4G LTE | 100W |
| CH8 | 2560-2690MHz | 4G WIMAX | 100W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G1 | 100W |
| CH10 | 3600-3800MHz | 5G2 | 100W |
| CH11 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 100W |
| CH12 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 100W |
| CH13 | 1560-1650MHz | GPSL1 | 100W |
| CH14 | 1170-1230MHz | GPSL2.L5 | 100W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1400 Watt |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή AC230V |
| Περιοχή προστασίας | 100-500m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 14 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής PLL |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 14 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W |
| Πηγή τροφοδοσίας (προαιρετική) | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (600W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+24 VDC/25A) |
| Βάρος | 480,00 kg |
| Μέγεθος (μήκος × πλάτος × ύψος) | 580 × 500 × 400 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |