| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 40W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 1200 m |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Μέγεθος συσκευής | 960 × 400 × 230 mm |
| Βάρος του προϊόντος | 6.00kg |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120min |