| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101JQ10-4-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ο φορητός χειροκίνητος παρεμβολισμός drone καλύπτει WIFI2.4G, WIFI5.8G, GPSL1, RF800, και επίσης απενεργοποιεί τα στοχευμένα drones με σήμα τηλεχειρισμού και σήμα GPS, για να αναγκάσει το drone να πέσει ή να επιστρέψει.Αποτελεσματική παρεμβολή στο σήμα τηλεχειρισμού του UAV 2400MHz, σήμα GPS 1500MHz, σήμα τηλεχειρισμού και σήμα μετάδοσης εικόνας 5200Mhz, 5500Mz και 5800MHz. Μπορεί να προσαρμόσει τη συχνότητα για 8 ζώνες.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνότητας ασπίδας (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH4 | RF800/900: 820-926MHz |
| CH5 | 433/1.2G (προαιρετικό) |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 30W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120 λεπτά πλήρους ισχύος (προαιρετική) |
| Περιοχή προστασίας: | 800 ~ 1200m |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 80W |
| Βάρος: | 60,0 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × πλάτος × ύψος): | 960 × 400 × 230 mm |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
| Συσκευή: | Κουτί |
Εφαρμόζεται κυρίως σε αεροδρόμια, κέντρα επιστημονικής έρευνας, σπίτια κράτησης, αίθουσες ανάκρισης, δικαστήρια, στρατόπεδα εργασίας, άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικοί χώροι και Θέατρα, Προστασία Κομβών VIP, Πρόληψη / Απομάκρυνση Βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί,κλπ..
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |