| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311098-12A |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνότητας ασπίδας |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (EU.790-826MHz) |
| CH4 | 4G Wimax: (US.2300-2400MHz) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 5600-5900MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 4G LTE: 2600-2690MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH12 | 5G: 3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 60W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50 μέτρα |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | Όλη η συχνότητα TX καλύπτεται μόνο από το σύνδεσμο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 mm |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |