| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT701808 |
Συνιστούμε το σύστημα DDS High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer.Το σύστημα αυτό ενσωματώνει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF παρεμβολής και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Το σύστημα μπορεί να καλύπτει όλες τις συχνότητες επικοινωνίας ραδιοσυχνοτήτων με συνεχή και ταυτόχρονο τρόπο.Οι συχνότητες μπορούν να προσαρμοστούν σε μια περιοχή από 20 έως 6000MHz (ή 20 έως 3600MHz) που χρησιμοποιούνται συνήθως από τρομοκράτες για να πυροδοτήσουν βόμβες στο δρόμο όπως RCIEDsΜε τις τελευταίες τεχνολογίες παρεμβολής, το σύστημα μπορεί να υπερηφανεύεται για μια υπερ-υψηλή ισχύ μετάδοσης ραδιοσυχνοτήτων 1300 βατ, με αποτέλεσμα μεγαλύτερη εμβέλεια προστασίας γύρω από το όχημα.
Εκτός από την ίδια την συσκευή προστασίας της αυτοκινητοπομπής, το όχημα είναι ειδικά εξοπλισμένο με προστασία RF για να εξασφαλιστεί η πλήρης ασφάλεια του οδηγού και των επιβατών.συμπεριλαμβανομένης της ενεργοποίησης, ελέγχου και λειτουργίας, διεξάγεται μέσω μιας ενότητας τηλεχειρισμού με καλώδιο που είναι διακριτικά εγκατεστημένη μέσα στην μονάδα κονσόλας του οδηγού.
Όταν ενεργοποιηθεί, το σύστημα εκπέμπει ένα μοναδικό σήμα θορύβου που δημιουργεί ένα "φωτιάριο" μεταξύ του τρομοκρατικού πομπού και του δέκτη εκρηκτικής συσκευής.αποτελεσματικά αποτρέποντας τις βόμβες με τηλεχειριστήριο από την ενεργοποίηση από τρομοκράτεςΔεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να προστατέψετε τους VIP σας από την απειλή των ραδιενεργών βόμβων.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων ((MHz) | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 430-450 MHz | Δοκιμαστικό (UHF400) | 100W |
| CH2 | 850-960 MHz | Ασύρματη GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880 MHz | DCS1800 | 100W |
| CH4 | 3400-3600 MHz | 5G | 100W |
| CH5 | 2110-2170 MHz | Ασύρματη UMTS/WCDMA ((3G) | 100W |
| CH6 | 1800-1880MHz | ΔΕΣ | 50W |
| CH7 | 2100-2170MHz | 3G | 50W |
| CH8 | 2570-2690MHz | 4G WIMAX | 50W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G | 50W |
| CH10 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 50W |
| CH12 | 1560-1625MHz | GPSL1 | 50W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 600W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή AC230V |
| Περιοχή προστασίας | 100-300m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής PLL |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 12 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 600W |
| Πηγή τροφοδοσίας (προαιρετική) | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (600W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+24 VDC/25A) |
| Βάρος | 350,00 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος) | 580 × 580 × 680 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
Οι υψηλής ποιότητας παρεμβολείς χρησιμοποιούνται ευρέως σε διάφορα περιβάλλοντα, όπως στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομικά τμήματα, ομάδες απομάκρυνσης βομβών και υπηρεσίες ασφαλείας.Οι συσκευές αυτές διαδραματίζουν κρίσιμο ρόλο για την εξασφάλιση της ασφάλειας των επικοινωνιών και την πρόληψη μη εξουσιοδοτημένων μεταδόσεων σε ευαίσθητες περιοχές.
Επιπλέον, βρίσκουν εφαρμογές σε μέρη όπως φυλακές, βενζινάδικα, φυλακές, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων υπό παρακολούθηση, βιβλιοθήκες, νοσοκομεία, θέατρα, τάξεις,και άλλες ζωτικές τοποθεσίες και σενάρια όπου η διατήρηση του ελέγχου των σημάτων επικοινωνίας είναι πρωταρχικής σημασίας.
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |