| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT701808 |
Συνιστούμε το σύστημα DDS High Power Full Band Vehicle Military Convoy Protection Roof Mounted Jammer.Αυτό το σύστημα χρησιμοποιεί την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF παρεμβολής και είναι εξοπλισμένο με ένα πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Το σύστημα είναι ικανό να καλύπτει όλες τις συχνότητες επικοινωνίας ραδιοσυχνοτήτων ταυτόχρονα και μπορεί να προσαρμοστεί στην περιοχή από 20 έως 6000 MHz (ή 20-3600 MHz),τα οποία χρησιμοποιούνται συνήθως από τρομοκράτες για την εκτόξευση βομβών παράδρομου (RCIED)Με τις πιο πρόσφατες τεχνολογίες παρεμβολής, διαθέτει υπερβολικά υψηλή ισχύ μετάδοσης ραδιοσυχνοτήτων 1300 βατ, επιτρέποντας μεγαλύτερη εμβέλεια προστασίας γύρω από το όχημα.
Εκτός από την εγκατάσταση της διάταξης προστασίας της αυτοκινητοπομπής, το όχημα είναι ειδικά εξοπλισμένο με προστασία RF για να εξασφαλιστεί η πλήρης ασφάλεια του οδηγού και των επιβατών.ενεργοποίηση, ο έλεγχος και η λειτουργία διεξάγονται όλα μέσω μιας καλωδιακής μονάδας τηλεχειρισμού που είναι διακριτικά εγκατεστημένη μέσα στην μονάδα κονσόλας του οδηγού.
Μετά την ενεργοποίηση, το σύστημα εκπέμπει ένα μοναδικό σήμα θορύβου που δημιουργεί αποτελεσματικά ένα "φωτιάριο" μεταξύ του πομπού (τρομοκράτη) και του δέκτη (εκρηκτική συσκευή),Αποτρέποντας έτσι τις βόμβες με τηλεχειριστήρια από τρομοκράτες.Δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος για να προστατεύσετε τους VIP από την απειλή των ραδιενεργών βόμβων.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων ((MHz) | Εφαρμογή | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
|---|---|---|---|
| CH1 | 430-450 MHz | Δοκιμαστικό (UHF400) | 100W |
| CH2 | 850-960 MHz | Ασύρματη GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880 MHz | DCS1800 | 100W |
| CH4 | 3400-3600 MHz | 5G | 100W |
| CH5 | 2110-2170 MHz | Ασύρματη UMTS/WCDMA ((3G) | 100W |
| CH6 | 1800-1880MHz | ΔΕΣ | 50W |
| CH7 | 2100-2170MHz | 3G | 50W |
| CH8 | 2570-2690MHz | 4G WIMAX | 50W |
| CH9 | 3400-3600MHz | 5G | 50W |
| CH10 | 2400-2500 | WIFI & Bluetooth | 50W |
| CH11 | 5700-5800 MHz | WIFI 5.8G | 50W |
| CH12 | 1560-1625MHz | GPSL1 | 50W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 600W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή AC230V |
| Περιοχή προστασίας | 100-300m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής PLL |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 12 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 600W |
| Πηγή τροφοδοσίας (προαιρετική) | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (600W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+24 VDC/25A) |
| Βάρος: | 350,00 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος): | 580 × 580 × 680 χιλιοστά |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
Οι υψηλής ποιότητας παρεμβολείς χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομικά τμήματα, μονάδες εξόντωσης βομβών και υπηρεσίες ασφαλείας.Σταθμοί βενζίνης, Σταθμοί ασφαλείας, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων υπό παρακολούθηση, βιβλιοθήκες, νοσοκομεία, θέατρα, αίθουσες διδασκαλίας και άλλες κρίσιμες τοποθεσίες και σενάρια.
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |