| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311102-18 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου | 10-100W |
| Πεδίο παρεμβολής | απόσταση 50-500M [η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80db στην τοποθεσία] |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Ενεργειακή τροφοδοσία με αυτόματη διακόπτηση | 50/60 Hz AC 100 ~ 240V έως DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Η υγρασία | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Άντενα | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Η ισχύς εξόδου κάθε μονάδας: | 10-100W |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Αντένα: | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Πεδίο παρεμβολής: | απόσταση 50-500 M [η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80db στην τοποθεσία] |
| Αυτόματη αλλαγή | τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας 50/60 Hz AC 100 ~ 240V έως DC 12V |
| Μέγεθος συσκευής: | 38.5cm (L) x 43cm (W) x 26,5cm (H) |
| Βάρος: | 1 κιλό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -30 ~ +70°C |
| Η υγρασία: | 95% μη συμπυκνωτικό |