| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W100-9D |
This 9 Bands Waterproof Adjustable High Power Phone Jammer with upgrade function for Prison is specially customized to accommodate a fully integrated broad band jamming system which provides the ultimate solution for Prison Military and Police convoys or VIP protectionΟι 5 μονάδες ελέγχονται ξεχωριστά και μπορούν επίσης να λειτουργήσουν ταυτόχρονα, η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να αναβαθμιστεί σε περισσότερες από 16 ζώνες.
Κάθε μονάδα με κεραία μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ένα μόνο jammer. ο jammer φυλακής είναι αδιάβροχο και φορητό, η περίπτωση jammer είναι το σχέδιο πατέντας μας, μπορεί να εγκατασταθεί στην έρημο και περισσότερη βροχή του κακού καιρού.Η ζώνη συχνοτήτων είναι προαιρετική και ο μπλοκάρης υψηλής ισχύος είναι με εξαιρετική διάσπαση θερμότητας.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 550 × 450 × 300 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC230V |
| Ασύρματο σύστημα ελέγχου | Διαχείριση λογισμικού συστήματος Jail Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 900W |
| Πεδίο προστασίας | 300-1000m @ Σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Κατανάλωση ενέργειας | 3600W |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Συχνότητα | GSM,CDMA,Dcs/PCS, 3G, 4G Lte, 4G Wimax, WIFI |
| Διασύνδεση εξόδου | Πεδίο συχνότητας | Έξω από την ενέργεια | Διάταξη 1 |
|---|---|---|---|
| CH1 | 460-470MHz | GSM850 | 100W |
| CH2 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880MHz | PCS1800 | 100W |
| CH4 | 2110-2170MHz | 3G | 100W |
| CH5 | 2300-2400MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH6 | 2570-2700MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH7 | 3400-3600MHz | 5G | 100W |
| CH8 | 2400-2485MHz | WIFI2.4G | 100W |
| CH9 | 5715-5815MHz | WIFI5.8G | 100W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600~1200W |
| Διάσταση | 550 × 450 × 300 mm |
| Συσκευή | Κουτί |
| Συγκρατητής σήματος | 20 - 6000MHz Τζάμερ σήματος κινητών τηλεφώνων |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC230V |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Τεχνολογία λειτουργίας | -20 έως +60 βαθμοί Κελσίου |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | PLL Πηγή τεχνολογίας/ DDS |
| Απόσταση ελέγχου (προαιρετική) | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 9pcs (διπλή ζώνη ή τρεις ζώνες κάθε κεραία) |
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |