| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W100-9D |
Αυτό...9 ζώνες Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο υψηλής ισχύος τηλεφώνου jammerμε λειτουργία αναβάθμισης για τη φυλακή είναι ειδικά προσαρμοσμένο για να φιλοξενήσει ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα παρεμβολής ευρείας ζώνης που παρέχει την απόλυτη λύση για τη φυλακή,Στρατιωτικές και αστυνομικές αυτοκινητοπομπές ή προστασία VIP.
Οι 5 ενότητες ελέγχονται ξεχωριστά και μπορούν επίσης να λειτουργούν ταυτόχρονα, η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να αναβαθμιστεί σε περισσότερες από 16 ζώνες.Το μπλοκάρισμα της φυλακής είναι αδιάβροχο και φορητό.Η θήκη είναι δικό μας, μπορεί να τοποθετηθεί στην έρημο και σε κακές καιρικές συνθήκες.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Συχνότητα | GSM, CDMA, Dcs/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, WIFI |
| Πλεονέκτημα | Κάθε Ομάδα Μπορεί να Δουλεύει Ανεξάρτητα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC230V |
| Μέγεθος | 550 × 450 × 300 mm |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 900W |
| Τύπος | Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο |
| Πεδίο προστασίας | 300-1000m @ Σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Διασύνδεση εξόδου | Πεδίο συχνότητας | Έξω από την ενέργεια | Διάταξη 1 |
|---|---|---|---|
| CH1 | 460-470MHz | GSM850 | 100W |
| CH2 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880MHz | PCS1800 | 100W |
| CH4 | 2110-2170MHz | 3G | 100W |
| CH5 | 2300-2400MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH6 | 2570-2700MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH7 | 3400-3600MHz | 5G | 100W |
| CH8 | 2400-2485MHz | WIFI2.4G | 100W |
| CH9 | 5715-5815MHz | WIFI5.8G | 100W |
Διακόπτες υψηλής ποιότητας που χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |