| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W100-9D |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC230V |
| Συχνότητα | GSM,CDMA,Dcs/PCS, 3G, 4G Lte, 4G Wimax, WIFI |
| Πεδίο προστασίας | 300-1000m @ Σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Ασύρματο σύστημα ελέγχου | Διαχείριση λογισμικού συστήματος Jail Jammer |
| Κατανάλωση ενέργειας | 3600W |
| Μέγεθος | 550 × 450 × 300 mm |
| Πλεονέκτημα | Κάθε Ομάδα Μπορεί να Δουλεύει Ανεξάρτητα |
Αυτό...9 ζώνες Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο υψηλής ισχύος τηλεφώνου jammerμε λειτουργία αναβάθμισης για τη φυλακή έχει σχεδιαστεί ειδικά για να φιλοξενεί ένα πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα παρεμβολής ευρείας ζώνης,Παρέχοντας την απόλυτη λύση για τις στρατιωτικές και αστυνομικές συνοδείες φυλακών ή την προστασία των VIP.
Οι 5 ενότητες ελέγχονται ξεχωριστά και μπορούν επίσης να λειτουργήσουν ταυτόχρονα.
Η θήκη της θήκης έχει κατοχυρωμένο δίπλωμα ευρεσιτεχνίας, επιτρέποντάς της να τοποθετηθεί σε ερήμους ή σε έντονες βροχές και άλλες δυσμενείς καιρικές συνθήκες.Η ζώνη συχνοτήτων είναι προαιρετική.Επιπλέον, ο υψηλής ισχύος παρεμβολής έρχεται με εξαιρετική διάσπαση θερμότητας.
| Διασύνδεση εξόδου | Πεδίο συχνότητας | Έξω από την ενέργεια | Διάταξη 1 |
|---|---|---|---|
| CH1 | 460-470MHz | GSM850 | 100W |
| CH2 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880MHz | PCS1800 | 100W |
| CH4 | 2110-2170MHz | 3G | 100W |
| CH5 | 2300-2400MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH6 | 2570-2700MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH7 | 3400-3600MHz | 5G | 100W |
| CH8 | 2400-2485MHz | WIFI2.4G | 100W |
| CH9 | 5715-5815MHz | WIFI5.8G | 100W |
| Επιλογή | 20-6000MHz | Επιλογή | Επιλογή |
Ράδιο παρεμβολής:300-1000M, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή
Κωδικός ΕΣ:8543709200
Συνολική ισχύ εξόδου:600~1200W
Μέγεθος:550 × 450 × 300 mm
Συσκευή:Κουτί
Διακόπτης σήματος για:20 - 6000MHz Τζάμερ σήματος κινητών τηλεφώνων
Εφοδιασμός ενέργειας:AC230V
Βάρος:35 κιλά
Η υγρασία:30% έως 95%
Δρομολογική θερμοκρασία:-20 έως +60 βαθμοί Κελσίου
Σύστημα ψύξης:Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης
Προστασία συστήματος:VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις
Πηγή παρεμβολής:PLL Πηγή τεχνολογίας/ DDS
Απόσταση ελέγχου (επιλογή):Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος
Τύπος κεραίας:Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις
Αριθμός κεραυνών:9pcs (διπλή ζώνη ή τρεις ζώνες κάθε κεραία)
Βάρος:350,00 κιλά
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |