| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W100-9D |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Πεδίο προστασίας | 300-1000m @ Σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Ασύρματο σύστημα ελέγχου | Διαχείριση λογισμικού συστήματος Jail Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 900W |
| Πλεονέκτημα | Κάθε Ομάδα Μπορεί να Δουλεύει Ανεξάρτητα |
| Μέγεθος | 550 × 450 × 300 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC230V |
| Τύπος | Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο |
This 9 Bands Waterproof Adjustable High Power Phone Jammer with upgrade function for Prison is specially customized to accommodate a fully integrated broad band jamming system which provides the ultimate solution for Prison Military and Police convoys or VIP protection.
Οι 5 ενότητες ελέγχονται ξεχωριστά και μπορούν επίσης να λειτουργούν ταυτόχρονα, η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να αναβαθμιστεί σε περισσότερες από 16 ζώνες.Το μπλοκάρισμα της φυλακής είναι αδιάβροχο και φορητό., με μια ευρεσιτεχνικά σχεδιασμένη θήκη που μπορεί να εγκατασταθεί σε ερημικές και βροχερές καιρικές συνθήκες.
| Διασύνδεση εξόδου | Πεδίο συχνότητας | Έξω από την ενέργεια | Διάταξη 1 |
|---|---|---|---|
| CH1 | 460-470MHz | GSM850 | 100W |
| CH2 | 925-960MHz | GSM900 | 100W |
| CH3 | 1805-1880MHz | PCS1800 | 100W |
| CH4 | 2110-2170MHz | 3G | 100W |
| CH5 | 2300-2400MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH6 | 2570-2700MHz | 4G WiMAX | 100W |
| CH7 | 3400-3600MHz | 5G | 100W |
| CH8 | 2400-2485MHz | WIFI2.4G | 100W |
| CH9 | 5715-5815MHz | WIFI5.8G | 100W |