| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt900313-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
100 W portable 4 bands Drone signal jammer IP65 αδιάβροχο GPSL1 WIFI2.4G WIFI5.8G σήμα jammer
Product Description for Portable Drone Signal jammer: Ονομασία του αεροσκάφους
Αυτό το Drone Signal Shield είναι ένα ευέλικτο σήμα blocker που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι IP65 αδιάβροχο, με ένα ενσωματωμένο ανεμιστήρα και ένα καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί. Η συνολική ισχύς παραγωγής είναι 160 watts.Το εύρος ασπίδας αυτής της συσκευής ασπίδας σήματος μπορεί να είναι μέχρι 1000-5000 μέτρα., and its configuration antenna can also be selected according to your needs. Και η διαμόρφωση της κεραίας της μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
ΧαρακτηριστικάΦορητός παρεμβολισμός σήματος drone:
1Μέχρι και 8 ζώνες συχνότητας για χειροκίνητο όπλο τύπου Jammer ή άλλου τύπου.
2Σκουλέστε τους ελέγχους για να ρυθμίσετε την ισχύ εξόδου.
3Οι κεραίες τύπου είναι ενσωματωμένες.
4Ηλεκτρονικά φώτα κατάστασης.
5Φαν ψυγείο Rack Enclosure με Casters.
6.Κάθε μπάντα μπορεί μόνη της να ενεργοποιήσει ή να απενεργοποιήσει.
7.Οι μπαταρίες είναι ξεχωριστές από την κύρια συσκευή, εύκολο να αντικατασταθούν και να συντηρηθούν.
ΠροδιαγραφέςΜεταφορτωτές Δραστηριώδης:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| Πεδίο παρεμβολής: | Πάνω 1000-2000 μέτρα. |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 12 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 100W |
| Συσκευή: | Τραπεζαρία. |
| Διακόπτης σήματος για: | 24G.5.8G, GPSL1, Wi-Fi3.6G, 433 σήμα drone. |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Εφαρμόσιμο σημείο για τον φορητό τύπο παρεμβολικού για μη επανδρωμένα αεροσκάφη:
Διακόπτες για μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές δυνάμεις, αστυνομικές δυνάμεις ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.Προστασία κομβόι VIPΜονάδες καταπολέμησης ναρκωτικών, Μονάδες καταπολέμησης της τρομοκρατίας, Μονάδες πρόληψης/καταπολέμησης βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί... κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
1Γιατί να επιλέξεις εμάς;
* Επαθής, έμπειρη και υψηλής εκπαίδευσης ομάδα Ε & Α και πωλήσεων.
* Λογική τιμή και αξιόπιστα προϊόντα, επιδέξια και προσεκτική συναρμολόγηση.
* αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και γρήγορη υπηρεσία μετά την πώληση·
* Τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή, μπορεί να έρθει με προσαρμοσμένη ρύθμιση.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()