| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311040-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το jammer είναι ευέλικτο για την φορητότητα και την ευκολία φόρτισης.τροφοδοτούνται από καθολικό προσαρμογέα εναλλασσόμενου ρεύματος ή από επαναφορτιζόμενη μπαταρία 3000mA/hΤο καλά σχεδιασμένο σύστημα ψύξης.
Αυτός ο φορητός 10 ζώνες All CellPhone και WIFI GPS σήμα jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα WIFI2.4G/GPSL1/L2/L3/L4/L5 μπορεί να λειτουργεί ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνότητας, έχει επίσης ένα φάσμα παρεμβολής έως και 30 μέτρα, ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην περιοχή.όλη η ασύρματη σύνδεση με το WIFI2Το δίκτυο.4G/GPSL1/L2/L3/L4/L5 θα απενεργοποιηθεί ταυτόχρονα. Επίσης, ο παρεμβολισμός είναι μια επιλογή μονάδας. Με άλλα λόγια, ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτων.Η ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων- Τι;
Εφαρμογή:
Για χρήση σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, ναούς, τζαμιά, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | WIFI2.4G:2400-2500MHz |
| CH2 |
GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH3 |
GPS L2: 1227,60 MHz |
| CH4 |
GPS L3: 1381,05 MHz |
| CH5 | GPS L4: 1379,913 MHz |
| CH6 |
GPS L5: 1176,45 MHz |
| CH7 |
GLONASS L1: 1598.0625 - 1609.3125 MHz |
| CH8 |
GLONASS L2: 1242,9375 - 1251,6875 MHz |
| Διαθέσιμο σύστημα | παγκόσμιο δίκτυο WIFI GPS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-30 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 00,8 W |
| Βάρος: | 0.80 κιλά |
| Διάσταση | 160*90*40MM |
Συσκευές